• Dni i godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00 - 17:00

Oferowana przez naszą firmę Telewizja Jambox w cyfrowej technologii IPTV to gwarancja najwyższej jakości przekazu SD, HD i 4K .

HDTV to duży skok do przodu w porównaniu do standardowej telewizji (SD). Wyższa rozdzielczość oznacza większą ilość świecących punktów na ekranie telewizora. Zapewnia to obraz kilkukrotnie bardziej szczegółowy, przejrzysty i ostry. Zwiekszone jest również nasycenie kolorów wiernie oddające rzeczywistość. Światowodowa Telewizja gwarantuje również znakomitej jakości realistyczny i przestrzenny dźwięk. Wszystko to daje widzowi złudzenie obecności w samym centrum wydarzeń, przez co wywoływane odczucia zyskują na intesywności .

W telewizji kablowej JAMBOX każdy kanał HD emitowany jest w możliwie najlepszej jakości, nie modyfikując sygnału od nadawcy. Znajdziesz tu dużą ilość kanałów w jakości HD i odkryjesz pierwsze kanały w jakości 4K.  Transmisja sygnału telewizyjnego dociera do klienta po światłowodzie, co umożliwia dostarczania telewizji o najwyższych parametrach jakościowych. O tym czy kanał telewizyjny można oglądać w jakości HD lub 4K oprócz operatora decydują też urządzenia w mieszkaniu klienta, tzn. telewizor, dekoder telewizyjny (STB) muszą być zgodne ze standardami HD lub 4K. Dostarczając usługę, dajemy router , dekoder czyli gotowe rozwiązanie  spełniające wymagane standardy przekazu.